Idea bloga

Po co powstał ten blog? A no po to, abym miał gdzie publikować swoje treści, które mnie interesują, treści które być może i ciebie zainteresują. To właśnie tutaj zamieszczam porady, instrukcje dotyczące sprzętów których używasz na co dzień w swoim domu.

Jeżeli masz jakieś pytania do mnie – to śmiało napisz, a ja postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to będzie możliwe.

Polecane firmy:

Audio

Stojak pod głośniki – jaki będzie odpowiedni?

Standy, które mają za zadanie podtrzymywać głośniki, to wbrew pozorom naprawdę bardzo ważne akcesoria, które mają znaczący wpływ na uzyskiwane brzmienie. Zawsze konstrukcja takich właśnie podstawek jest odpowiednia, a dzięki właściwemu poziomowaniu, mamy możliwość uzyskania zdecydowanie najlepszych odczuć akustycznych, przy jednoczesnym zniwelowaniu zniekształceń. Zarówno standy pod głośniki, jak i kolumny, czy też inne akcesoria, mają znaczący wpływ na jakość brzmienia, a nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. 

FIIO BTA30 – świetnej jakości nadajnik

Technologia Bluetooth pozwala nam na odbieranie sygnałów audio od smartfona, laptopa, tabletu, głośnika, czy telewizora. Transmiter Bluetooth pozwala na przechwytywanie sygnał cyfrowego i jego konwersje na sygnał analogowy. Takie transmitery pozwalają poprawić jakoś dźwięku i zbudować mini kino domowe. Zatem jak prezentuje się sprawa z FIIO BTA30 oraz, czym się wyróżnia na tle transmiterów? Za chwilkę się o tym przekonamy.