Idea bloga

Po co powstał ten blog? A no po to, abym miał gdzie publikować swoje treści, które mnie interesują, treści które być może i ciebie zainteresują. To właśnie tutaj zamieszczam porady, instrukcje dotyczące sprzętów których używasz na co dzień w swoim domu.

Jeżeli masz jakieś pytania do mnie – to śmiało napisz, a ja postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to będzie możliwe.

Polecane firmy:

Profesjonalna nasadka noktowizyjna – pulsar f155

Każdy, kto potrzebuje możliwie jak najlepszego sprzętu do celowania w trudnych warunkach oświetleniowych powinien pomyśleć nad odpowiednim rodzajem noktowizora. Zarówno dla myśliwych, jak i wojsk specjalnych polecana jest nasadka noktowizyjna pulsar f155 z dodatkowym okularem 5×30 w zestawie, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie urządzenia do obserwacji jako zwykły monokular noktowizyjny. Jest to sprawdzony sprzęt, który przeszedł całą masę restrykcyjnych testów zyskując powszechne uznanie i dobrą opinię. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Zalety nakładki noktowizyjnej pulsar f155

Przy wyborze każdego produktu najbardziej powinna nas interesować jego specyfikacja oraz to, czym wyróżnia się on na tle pozostałych. Jeśli chodzi o nasadkę noktowizyjną pulsar f155 to posiada ona:

  • obiektyw 50mm, co w efekcie pozwala na zasięg obserwacji do aż 450m,
  • urządzenie w stosunku do poprzedniego modelu zostało przeprojektowane, dzięki czemu jego gabaryty i waga są zdecydowanie mniejsze,
  • dzięki wykorzystaniu prostego toru optycznego uzyskano znacznie obniżoną wysokość całkowitą nasadki,
  • zastosowanie nowoczesnego sensora CMOS 1/3″ o wysokiej czułości spektralnej, bo aż 0,000015 mW/780nm, co przekłada się na większy zasięg, zdecydowanie niższy szum obrazu, a także wyraźniejsze detale obserwowanego celu,
  • nowoczesny sensor pozwolił także na redukcję zużycia energii, dzięki czemu czas pracy na naładowanym akumulatorze IPS5 wynosi 9 godzin,

Czy warto zakupić nasadkę pulsar f155?

Oczywiście ostateczny wybór jakiegokolwiek urządzenia związanego z bronią zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Nie mniej jednak dzięki zastosowaniu wydajnego akumulatora IPS, gniazda zewnętrznego zasilania microUSB oraz wytrzymałej konstrukcji zgodnej ze stopniem ochrony IPX7, co pozwala na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie – nasadka noktowizyjna pulsar f155 jest świetnym produktem dla profesjonalistów i nie można przejść obok niego obojętnie.